AG-RAF
Kreujemy sukces

Piłki do siatkówki produkowane według oficjalnych parametrów światowych, stosowane do rozgrywek oficjalnych meczów, na terningach drużyn piłkarskich, zajęciach WF w szkołach, na zawodach. Idealne jako gadżet kibica drużyny siatkarskiej, nagroda lub prestiżowy upominek reklamowy z nadrukowanym Logo.Piłki do Siatkówki Halowej z nadrukiem

Mini Piłka do Siatkówki

Nr katalogowy: BPS01apvc

Mini piłka reklamowa do siatkówki standardowo wykonana z tworzywa PVC satynowego, PU lub skóry. Ręcznie szyta. Uwielbiana przez kibiców. Super gadżet do sklepu z gadżetami lub kolekcję autografów zawodników. Możliwość pantone dopasowania każdego z paneli piłki i nadruk logo do 12 kolorów.

Piłka do Siatkówki z PVC

Nr katalogowy: BPS01pvc

Najpopularniesza i najtańsza opcja piłki do siatkówki halowej, Wykonana z tworzywa PVC Satynowego, ręcznie szyta. Super do sklepu z gadżetami drużyny siatkówki, podpisy graczy itp. Możliwość pantone dopasowania każdego z paneli piłki i nadruk logo do 12 kolorów.

Piłka do Siatkówki z PU

Nr katalogowy: BPS01pu

Piłka wykonana z wysokiej jakości skóry syntetycznej PU, ręcznie szyta. Nie ślizga się w dłoniach i świetnie sprawuje się w grze. Idalna na prestiżowy upominek reklamowy. Panele mogę być w określonych kolorach pantone. Możliwość nadruku logo do 10 kolorów.

Piłki do Siatkówki Plażowej z nadrukiem

Piłka Siatkowa z PU

Nr katalogowy: BPS02pu

Piłka wykonana z wysokiej jakości tworzywa PU, ręcznie szyta. Nie ślizga się w dłoniach, odporna na warunki pogodowe. Świetnie sprawuje się w grze. Zdecydowanie nasz nr 1! Możliwość nadruku do 10 kolorów.

Piłka Siatkowa z PVC

Nr katalogowy: BPS02cpvc

Piłka wykonana z wysokiej jakości tworzywa PVC wzmocnionego włoknami węglowymi. Ręcznie szyta. Odporna na warunki pogodowe, świetnie sprawuje się w grze. Możliwość nadruku do 10 kolorów.

Piłka z Miękkiego PVC

Nr katalogowy: BPS02soft

Piłka wykonana z tworzywa PVC, miękka w dotyku i nie ślizga się w dłoniach. Ręcznie szyta. Dostępna w wakacyjnych kolorach z pewnościę ucieszy każdego wczasowicza, z możliwością nadruku logo do 10 kolorów.