AG-RAF
Kreujemy sukces

Piłki do Rugby to niespotykany i wyjątkowy gadżet na naszym rynku. W ofercie posiadamy piłki profesjonalne wykonane z wysokiej jakości gumy kompozytowej, wykorzystywane do treningów lub rozgrywek profesjonalnych meczy. W rynku reklamowym znajdują zastosowanie jako prestiżowe upominki reklamowe. Promocyjne piłki do rugby wykonane są z PVC w wykończeniu satynowym lub błyszczącym. Duża powierzchnia panelu idealnie nadaje się do nadruku kompleksowej grafiki. Jakość promocyjna dostępna jest w rozmiarze 5 oraz mini. To świetnie gadżety na masowe imprezy, promocje, eventy. Zawsze wybudzają zainteresowanie i stwarzają możliwość trafnego przekazu treści marketingowych!Meczowe Piłki do Rugby z nadrukiem

Piłka Rugby z Gumy Kompozytowej

Nr katalogowy: BPR501

Profesjonalna piłka do gry w rugby wykonana z wysokiej klasy kompozytowej gumy syntetycznej. Piłki Ręcznie szyte, z butylowym wętylem i butylowym pęcherzem. Możliwość nadruku Logo z wykorzystaniem fabrycznej oprawy graficznej piłki, lub wykonanie piłki wg indywidualnego projektu.

Piłka Rugby z Gumy Ekologicznej

Nr katalogowy: BPR501

Piłka wykonana z ekologicznej gumy kompozytowej, ręcznie szyta, nie ślizga się w dłoniach i świetnie sprawuje się w grze. Z butylowym wętylem i pęcherzem w standardzie. Nadruk do 12 kolorów.

Reklamowe Piłki do Rugby z nadrukiem

Brelok-Piłka Rugby

Nr katalogowy: BPBOR

Super brelok w kształcie piłeczki rugby. Wykonany w wysokiej jakości gumy kompozytowej, wypełniony bawełną. Nadruk do 10 kolorów.

Piłka Rugby z PVC, rozmiar 5

Nr katalogowy: BPR503

Piłka wykonana z materiału PVC, ręcznie szyta o długości ok 36cm. Oryginalny gadżet reklamowy, który zapada w pamięci. Duża powierzchnia nadruku, do 12 kolorów może być świetnym miejscem an Twoją reklamę.

Mini Piłka Rugby z Eco Gumy

Nr katalogowy: BPR100

Mini piłka od długości ok 15cm, wykonana z ekologicznej gumy syntetycznej, z możliwością nadruku logo do 10 kolorów. Bez wątpienia oryginalny gadżet reklamowy, perfekcyjny na masowe promocje i imprezy sportowe.

Mini Piłka Rugby z PVC

Nr katalogowy: BPR100pvc

Mini piłka do rugby od długości ok 15cm, wykonana z materiału PVC, z możliwością nadruku logo do 10 kolorów. Bez wątpienia oryginalny gadżet reklamowy, perfekcyjny na masowe promocje i imprezy sportowe.