AG-RAF
Kreujemy sukces

Piłki do nogi lub siatkówki plażowej to idealne upominki na letnie promocje, gadżety klubów piłkarskich i siatkarskich, sposorów klubów, drużyn sportowych lub imprez o charatketrze sportowych. Stosowane jako gadżet w kampaniach masowych i promocjach firm. Gadżet, który może być świetnym nośnikiem Tojego logo i prezentem, który napewno ucieszy każdego klienta.Piłki na plażę do Siatkówki

Piłka do Siatki z Miękkiego PVC

Nr katalogowy: BPS02soft

Piłka wykonana z tworzywa PVC, miękka w dotyku i nie ślizga się w dłoniach. Ręcznie szyta. Dostępna w wakacyjnych kolorach z pewnościę ucieszy każdego wczasowicza. z możliwością nadruku logo do 10 kolorów.

Piłka do Siatki z PVC z włóknem węglowym

Nr katalogowy: BPS02cpvc

Piłka wykonana z wysokiej jakości tworzywa PVC wzmocnionego włoknami węglowymi. Ręcznie szyta. Odporna na warunki pogodowe, świetnie sprawuje się w grze. Możliwość nadruku do 10 kolorów

Piłka do Siatkówki Plażowej z PU

Nr katalogowy: BPS02pu

Piłka wykonana z wysokiej jakości tworzywa PU, ręcznie szyta. Nie ślizga się w dłoniach, odporna na warunki pogodowe. Świetnie sprawuje się w grze. Zdecydowanie nasz nr 1! Możliwość nadruku do 10 kolorów.

Piłki na plażę do Nogi

Piłka nożne plażowa

Nr katalogowy: BP50P

Piłka wykonana z miękkiego tworzywa PVC, miękka w dotyku, ręcznie szyta, odorna na warunki pogodowe. Dostępna w wakacyjnych kolorach. Możliwość nadruku logo do 10 kolorów. Z pewnościę ucieszy każdego wczasowicza.