AG-RAF
Kreujemy sukces

Piłki nożne 3- warstwowe, ręcznie szyte, stosowane na terningach drużyn piłkarskich, zajęciach WF w szkołach, na zawodach. Idealne jako gadżet kibica klubu piłkarskiego, nagroda lub prestiżowy upominek reklamowy z Twoim Logo.
Piłki treningowe najczęściej produkowane są z tworzywa PVC z wykończeniem satynowym lub błyszczącym lub wysokiej klasy tworzywa PU.Treningowe Piłki z nadrukiem, rozmiar 5

Piłka Nożna z PU

Nr katalogowy: BP502pu

Piłka treningowa z wysokiej klasy materiału PU, ręcznie szyta, odporna na warunki pogodowe. Nadaje się do treninowych meczy piłkarskich. Idealna na nagrody konkursowe, dla klubów piłkarskich lub prestiżowe upominki VIP. Nadruk Logo do 12 kolorów na całej piłce.

Piłka Nożna z PVC

Nr katalogowy: BP502pvc

Piłka treningowa PVC w rozmiarze Senior, świetna do rozgrywania towarzyskich meczy i turniejów, z pewnością ucieszy niejednego fana piłki nożnej. To piłka , która oprócz tego że realizuje plan marketingowy, robi dobre wrażenie na kliencie. Jeżeli tylko wasz budżet pozwoli na dorzucenie kilku złotych do piłki reklamowej, to warto! Nadruk logo do 12 kolorów, na każdej łatce piłki.

Piłka z Under Glass PVC

Nr katalogowy: BP502u

Tworzywo Under Glass, czyli warstwa baweły pokryta bezbarwnym lamiatem z żywicy, towrzącym tzw. warstwę szklaną, przez którą widzimy kolor i wzór, strukturę tkaniny. Nadruk logo wykonywany na warstwie underglass do 12 kolorów.

Treningowe Piłki z nadrukiem, rozmiar 4

Piłka Nożna z PU

Nr katalogowy: BP402pu

Piłka wykonana z wysokiej jakości tworzywa PU, ręcznie szyta. Nie ślizga się w dłoniach, odporna na warunki pogodowe. Świetnie sprawuje się w grze. Zdecydowanie nasz nr 1! Możliwość nadruku do 10 kolorów.

Piłka Nożna z PVC

Nr katalogowy: BP402

Piłka treningowa, w rozmiarze Junior, oprócz zastosowania na treningach naszych „ Orlików „ czy szkolnych lekcjach WF, jest świetną formą upominku reklamowego, dla tych na których chcemy zrobić wrażenie. Nadruk do 12 kolorów, na każdej łatce piłki.

Piłka z Under Glass PVC

Nr katalogowy: BP402u

Tworzywo Under glass, czyli warstwa baweły pokryta bezbarwnym lamiatem z żywicy, towrzącym tzw. warstwę szklaną, przez którą widzimy kolor i wzór, strukturę tkaniny. Nadruk logo wykonywany na warstwie underglass do 12 kolorów.