AG-RAF
Kreujemy sukces

Piłki nożne 2- warstwowe, ręcznie szyte. Idealne do promowania klubów piłkarskich, sposorów klubów, drużyn sportowych lub imprez o charatketrze sportowym. Stosowane jako gadżet w kampaniach masowych i promocjach firm. Jest to najtańsza oferowana przez nas opcja, która może być świetnym nośnikiem Tojego logo i prezentem który ucieszy każdego klienta. Piłki reklamowe z nadrukiem, z logo najczęściej produkowane są z tworzywa PVC z wykończeniem satynowym lub błyszczącym.Piłka z PVC, rozmiar 5

Nr katalogowy: BP502pu

Piłka reklamowa o średnicy 14 cm. Zabawkowa wersja piłki nożnej o dużej powierzchni nadruku na pojedynczych łatkach. Alternatywa dla budżetowych kampanii reklamowych. Uwielbiana przez dzieci jak i dorosłych. Nadruk do 12 kolorów, na każdej łatce piłki.

Piłka z PVC, rozmiar 4

Nr katalogowy: BP403

Piłka reklamowa z logo w rozmiarze Junior. Stosowana jako tańsza alternatywa dużych piłek nożnych. Idealna dla dzieci i młodzierzy w wieku szkolnym. Nadruk do 12 kolorów, na każdej łatce piłki.

Piłka Retro, rozmiar 5

Nr katalogowy: BP503retro

Piłka Nożna w stylu Retro wykonana ze skóry naturalnej to świetny pomysł na prestiżowy upominek reklamowy z nadrukiem Twojego Logo. Oferujemy nadruk tuszem złotym-metalicznym lub grawer laserowy. W ofercie również tańsza opcja piłki wykonana ze skóry syntetycznej.

Piłka z Jeansu

Nr katalogowy: BP503j

Piłka reklamowa wykonana z Jeans to oryginalny pomysł na gadżet reklamowy, nie tylko dla producentów artykułów denim. Zalecamy nadruk logo w jednym kolorze. Możliwość wykonania piłki w rozmiarach mini.

Mini piłka PVC, rozmiar 1a

Nr katalogowy: BP101a

Piłka reklamowa o średnicy 17 cm. Zaletą tego rozmiaru piłeczki jest możliwość wykonania jej w konstrukcji 32 panelowej, czyli stworzenia miniaturki standardowej piłki biedronki, o powierzchnia pojedynczych łatek w dalszym ciągu umożliwiających czytelny nadruk. Nadruk do 12 kolorów, na każdej łatce piłki.

Mini Piłka PVC, rozmiar 1

Nr katalogowy: BP101

Piłka reklamowa o średnicy 14 cm. Zabawkowa wersja piłki nożnej o dużej powierzchni nadruku na pojedynczych łatkach. Alternatywa dla budżetowych kampanii reklamowych. Uwielbiana przez dzieci jak i dorosłych. Nadruk do 12 kolorów, na każdej łatce piłki.

Mini Piłka PVC, rozmiar 0

Nr katalogowy: BP100

Piłka reklamowa o średnicy 10.5 cm. Jako że łatwo zmieści się w szufladzie biurka i może być wykorzystywana w pracy jako zabawka antystresowa. Oczywiście perfekcyjny upominek dla dzieci – one kochają wszystko co się w ich łapkach mieści . Nadruk do 12 kolorów, na każdej łatce piłki.

Mini Piłka - Kalendarz

Nr katalogowy: BP100_Kalendarz

Piłka reklamowa z kalendarzem, nadrukeim Twojego logo i zaznaczonymi na piłce ważnymi wydarzeniami w Twojej firmie. To idealny upominek pod " Chionkę " dla Twoich klientów lub forma zaproszenia na firmowy Event. Wybierz własne kolory piłki, prześlij nam swoje logo, oraz ważne dla Ciebie daty w Kalendarzu i gotowe!