AG-RAF
Kreujemy sukces

Piłki nożne 2- warstwowe, ręcznie szyte, idealne jako gadżet w kampaniach masowych i promocjach firm. Uwielbiane przez dzeci, młodzież jak i dorosłych. Często stosowane jako zabawka antystresowa. Super gadżet do promowania klubów, drużyn sportowych, imprez i wydarzeń o charatketrze sportowych a także masowych promocji. Mini piłka może być świetnym nośnikiem Tojego logo i prezentem który przyciągnie uwagę i ucieszy każdego klienta. Mini Piłki reklamowe produkowane są z tworzywa PVC z wykończeniem satynowym lub błyszczącym.Piłka Brelok PU

Nr katalogowy: BPBO

Super piłka breloczek. Idealny pod nadruk logo. Wykonany w wysokiej jakości materiału PU Błyszczącego lub matowego , wypełniony bawełną. Nadruk do 10 kolorów.

Mini piłka z PVC, rozmiar 0

Nr katalogowy: BP100

Piłka reklamowa o średnicy 10.5 cm. Jako że łatwo zmieści się w szufladzie biurka i może być wykorzystywana w pracy jako zabawka antystresowa. Oczywiście perfekcyjny upominek dla dzieci – one kochają wszystko co się w ich łapkach mieści . Nadruk do 12 kolorów, na każdej łatce piłki.

Mini Piłka z PVC, rozmiar 1

Nr katalogowy: BP101

Piłeczka reklamowa o średnicy 14 cm. Zabawkowa wersja piłki nożnej o dużej powierzchni nadruku na pojedynczych łatkach. Alternatywa dla budżetowych kampanii reklamowych. Uwielbiana przez dzieci jak i dorosłych. Nadruk do 12 kolorów, na każdej łatce piłki.

Minii Piłka z PVC, rozmiar 1a

Nr katalogowy: BP101a

Piłka reklamowa o średnicy 17 cm. Zaletą tego rozmiaru piłeczki jest możliwość wykonania jej w konstrukcji 32 panelowej, czyli stworzenia miniaturki standardowej piłki biedronki, o powierzchnia pojedynczych łatek w dalszym ciągu umożliwiających czytelny nadruk. Nadruk do 12 kolorów, na każdej łatce piłki.

Mini Piłka-Kalendarz

Nr katalogowy: BP100Kalendarz

Piłka z kalendarzem, Twoim logo i zaznaczonymi na piłce ważnymi wydarzeniami w Twojej firmie. To idealny upominek pod " Chionkę " dla Twoich klientów lub forma zaproszenia na firmowy Event. Wybierz własne kolory piłki, prześlij nam swoje logo, oraz ważne dla Ciebie daty w Kalendarzu i gotowe!